کنفرانس بین‌المللی ایفکا 2016 ژاپن

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران به همراه سه نفر از کارشناسان این سازمان در بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی ایفکا 2016 در کشور ژاپن شرکت کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، سعید شریف‌زاده مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران به همراه چند تن از کارشناسان این سازمان در بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی ایفکا که در اوزاکای ژاپن برگزار شد، حضور یافتند.
براساس این گزارش؛ این کنفرانس با حضور رؤسای آتش‌نشانی کشورهای آسیا و اقیانوسیه از 18 تا 22 خردادماه سال جاری برگزار شد. انجمن ایفکا از سال 1961 در توکیوی ژاپن با هدف تحکیم روابط سازمان‌های آتش‌نشانی و امدادی کشورهای آسیایی و اقیانوسیه، تبادل دانش و تجربیات به منظور اعتلای سطح ایمنی و خدمت‌رسانی آغاز به کار کرده است. تاکنون 26 کشور به عضویت رسمی انجمن ایفکا درآمده‌اند و سازمان آتش‌نشانی تهران از 6 سال قبل بعنوان یکی از اعضای رسمی انجمن ایفکا به نمایندگی از کشور ایران در این کنفرانس حضور داشت.
براساس این گزارش، سازمان آتش‌نشانی تهران در بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی ایفکا 2016 در اوساکا، پس از حضور در کنفرانس‌های 2012 (توکیو) و 2014 (سنگاپور)، سومین حضور خود را در قالب یک گروه چهار نفره تجربه کرد. سعید شریف‌زاده مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران در روز 19 خرداد (یک روز قبل از افتتاحیه کنفرانس عمومی ایفکا)، بعنوان یکی از مدیران ثابت انجمن ایفکا در این کنفرانس شرکت داشت.

ارائه مقاله در ایفکا

ارائه مقاله در ایفکا

 

 

ارائه مقاله در ایفکا

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران برای اولین بار در کنفرانس بین المللی ایفکا مقاله خود را ارائه داد.
در این کنفرانس بین‌المللی، شش مقاله ارائه شد که مقاله ارائه شده از سوی “محمدرضا شیخ کاظم برزگری” از کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تهران در‌خصوص پهبادهای فرماندهی عملیات آتش‌نشانی از طرف انجمن ایفکا مورد پذیرش قرار گرفت.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۹ تیر ۱۳۹۵