هفتمین المپیاد تخصصی آتش‌ نشانان شرکت ملی گاز ایران

به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق، مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از میزبانی این شرکت در هفتمین المپیاد تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
مهندس پوررضا با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به وظایف خطیر آتش‌نشانان و بمنظور ایجاد مهارت، افزایش سرعت عمل و بالابردن توان عملیاتی، تبادل اطلاعات و انتقال تجارب با برنامه‌ریزی، مدیریت، هماهنگی و نظارت بر تولید، همه ساله مسابقات ورزشی تحت عنوان المپیاد تخصصی آتش‌نشانان در سطح شرکت ملی گاز ایران برگزار می‌شود که شرکت پالایش گاز بیدبلند، امسال میزبان هفتمین دوره المپیاد تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی گاز است.


هفتمین المپیاد تخصصی آتش‌ نشانان شرکت ملی گاز ایران

وی یادآور شد، این دوره از مسابقات با حضور ۱۳ تیم ازجمله پالایش گاز ایلام، بیدبلند، پارسیان، سرخون و قشم، سراجه قم، فجر جم، شهید هاشمی‌نژاد سرخس، پالایشگاه‌های دوم، سوم، چهارم، پنجم، ششم و نهم پارس جنوبی از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۴ آذرماه سال جاری، در استان خوزستان، ورزشگاه تختی اهواز برگزار می‌شود که تیم‌های شرکت‌کننده در پنج رشته ورزشی با هم به رقابت می‌پردازند.
چکیده گزارش برگزاری این مسابقات و مراسم اختتامیه را ۵ شنبه ۲۵ آذرماه در گروه تخصصی اخبار حوزه ایمنی حریق و نجات و همچنین مجله جدید مهندسی حفاظت از حریق (۲۹) می‌خوانید.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۲ آذر ۱۳۹۵