نوآوری جدید دوربین تصویربرداری حرارتی Mi-TIC E L

به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق، شرکت argus دوربین تصویربرداری حرارتی جدید خود را که دارای صفحه نمایش بزرگ بوده و استفاده از آن برای افراد مبتدی ساده می‌ باشد، با عنوان Mi-TIC E L عرضه نمود. همان‌طور که از شرکت argus انتظار می‌رود، این دوربین‌ ها دارای کیفیت ساخت عالی و استحکام بالا، محافظت زیاد در برابر شعله و مقاومت فوق‌العاده در برابر حرارت می‌ باشند. فناوری جدید Mi-TIC E L دارای یک صفحه نمایش بزرگ ۳/۵ اینچی بوده و از فناوری پردازش تصویر تخمین حالت دینامیکی (DSE) بهره می‌گیرد تا حتی در شدیدترین شرایط محیطی، امکان مشاهده و واکنش نشان دادن به خطرات احتمالی، تشخیص نقاط ورود/خروج و یافتن مصدومان در میان اغتشاشات ناشی از آتش، دود و ضایعات ساختمانی برای آتش‌نشانان تضمین نماید.
شرکت Avon Protection در تولید دستگاه‌ها و تجهیزات تخصصی محافظتی تنفسی برای افسران پلیس، گروه پزشکی، آتش‌نشانان، گروه‌های ضد تروریستی و امداد مسلح در سراسر جهان از دهه ۱۹۸۰ میلادی پیشگام بوده است.

Mi-TIC E L

Mi-TIC E L

شرکت Avon Protection در سال ۲۰۱۵ دوربین‌های تصویربرداری حرارتی argus را خریداری نمود و امروزه بیش از ۳۵٫۰۰۰ کاربر از این محصول استفاده می‌کنند. مهندسان argus با بیش از ۳۵ سال سابقه در تولید دوربین‌های تصویربرداری حرارتی کوچک پیشگام هستند و این شرکت به عنوان یکی از تامین‌کنندگان اصلی این سیستم‌ها برای سازمان‌های امنیتی و آتش‌نشانی در سراسر جهان به شمار می‌آید.

argus

argus

شرکت argus با در اختیار داشتن اطلاعات گسترده در مورد نیازهای کاربران، تولیدات خود را با توجه به این نیازها طراحی می‌نماید. جدیدترین مجموعه از این سیستم‌ها – Mi-TIC – که شامل سبک‌ترین دوربین‌های NFPA با صفحه نمایش بزرگ می‌باشند، به عنوان اولین سیستم‌های تولید شده در نوع خود تائید گردیده‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.argusdirect.com مراجعه نمایید.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱ اسفند ۱۳۹۵