چکمه‌های جدید Goliath Footwear برای آتش‌ نشانان انگلیسی

شرکت Goliath Footwear از سوی بخش خدمات نجات و اطفاء حریق Merseyside ، به نیابت از بخش خدمات نجات و اطفاء حریق شمال غرب انگلستان، قراردادی جهت تأمین چکمه‌های آتش‌نشانی YDS CROSSTECH، Pluto NFSR1115 و Talos NFSR1116 منعقد نمود. ارزش این قرارداد حدود ۴۰۰٫۰۰۰ پوند بوده و طی آن چکمه‌های آتش‌نشانی YDS برای بخش‌های خدمات نجات و اطفاء حریق Merseyside  ،Greater Manchester , Lancashire , Cumbria , Cheshire , Northern Ireland ،Isle of Man و نیروهای اطفاء حریق فرودگاه Liverpool فراهم می‌گردد.

به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق: چکمه‌ های Pluto و Talos به علت دارا بودن فناوری زیره لاستیکی تزریق‌شده با چگالی دوبرابر انتخاب شده‌اند که بدلیل مواد و فرآیند تولید، اتصال بسیار قوی بخش رویه و زیره و همچنین ماندگاری بالا در سخت‌ترین شرایط را فراهم می‌آورند. Pluto از پیشرفته‌ترین فناوری پوششی بهره می‌گیرد (پارچه‌های CROSSTECH تولیدشده توسط شرکت GORE)، که در برابر نفوذ آب، خون و مایعات بدن از فرد محافظت می‌کند و دارای قابلیت تنفس‌پذیری و حفاظت در برابر مواد شیمیایی می‌باشد. از جمله دیگر ویژگی‌های محافظتی این محصول می‌توان به استفاده از مواد ضد برش در بخش‌های فوقانی و یک کفی میانی ضد میخ L-Protection برای ایجاد مقاومت در برابر سوراخ‌شدگی و پارگی چکمه اشاره نمود.
به گفته Lindsey Savage ، مدیر خرید و تدارکات بخش خدمات نجات و اطفاء حریق Merseyside: “به دنبال ارزیابی کاملی که توسط آتش‌نشان‌های سراسر منطقه در مدت بیش از چند ماه صورت گرفته است، بخش خدمات شمال غرب بسیار خرسند است که اعطای قرارداد مربوط به تأمین چکمه‌های آتش‌نشانی را به شرکت Goliath Footwear اعلام نماید. این محصولات آسایش و راحتی قابل توجهی برای فرد به همراه دارند و ضمن حفظ معیارهای ممتاز ایمنی، مقرون‌به‌صرفه می‌باشند.”

YDS CROSSTECH®

YDS CROSSTECH®

در مجله حریق می خوانید: مهندس Richard Habany ، مدیر فروش و عملیات شرکت Goliath Footwear توضیح داد: “ما مفتخریم که در حال ادامه همکاری و تهیه چکمه‌های YDS برای منطقه شمال غرب هستیم. ما به منظور حفظ رابطه‌ای قوی با گروه خدمات شمال غرب تلاش می‌کنیم تا مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات را همان‌گونه که از ما انتظار می‌رود ارائه نماییم.”
چندین هزار چکمه آتش‌نشانی YDS در مرکز توزیع شرکت Goliath Footwear در یورک‌شایر غربی ذخیره گردیده اند و این شرکت طی قراردادی سه ساله (به علاوه ۱ سال اختیاری) آماده ارائه خدمات به بخش شمال غرب می‌باشد.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۷ اسفند ۱۳۹۵