حمایت Rosenbauer از سازمان‌ های آتش‌ نشانی کشور یونان

به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق، از زمان بحرانی مالی یونان، تعداد افراد متکی به مساعدت‌های اجتماعی در حال افزایش بوده است. بنابراین در سال ۲۰۱۲ میلادی انجمن “Greek Aid” Griechenlandhilfe وظیفه ارائه حمایت‌ های انسان‌ دوستانه ملی را برای بیمارستان‌ ها و دیگر مؤسسات اجتماعی به صورت داوطلبانه بر عهده گرفت. یکی از این بخش‌ ها خدمات آتش‌ نشانی یونان می‌ باشد که به تجهیزات جدید نیاز دارند.
از این رو شرکت Rosenbauer تا به امروز بیش از ۲۴۰ جفت دست‌کش Safe Grip 2 و ۱۱ جفت چکمه AUSTRIA به “Greek Aid” تحویل داده است که به زودی به یونان ارسال گردیده و در این کشور توزیع خواهند شد. دست‌ کش‌ های مقاوم در برابر حرارت و چکمه‌ های آسان‌ پوش با کفی‌ های مقاوم در برابر سوراخ‌ شدگی، ایمنی لازم را برای عملیات مختلف فراهم می‌ سازند. این تجهیزات مواردی هستند که از نقطه‌ نظر عملیات متعدد سالانه(که از این میان، ۳۲٫۰۰۰ مورد مربوط به حوادث آتش‌ سوزی می‌ باشد) بیش از ۱۵٫۶۰۰ آتش‌ نشان یونانی واقعاً به آن‌ ها نیاز دارند.

Rosenbauer

Rosenbauer

شرکت Rosenbauer با این کمک‌ های بلاعوض نه تنها حس مسئولیت‌ پذیری اجتماعی خود را مجدداً به اثبات رسانده، بلکه امنیت آتش‌ نشان‌ های یونانی را نیز افزایش داده است.

مهندسی حریق

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۸ اسفند ۱۳۹۵