قراردادهای میلیون پوندی جدید CFB

بخش مدیریت ریسک CFB از امضای قراردادهای چند میلیون پوندی خبر داد که سه شرکت‌ بزرگ ذخیره‌سازی عمده مواد پلاستیکی و مواد شیمیایی را با کارخانه‌های مستقر در Teesside شامل می‌شود.
به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق: این قراردادها خدمات نجات و اطفاء حریق صنعتی بلندمدت برای شرکت‌های INEOS Nitriles، Navigator Terminals، و Huntsman Tioxide و مناطق مجاور آن‌ها در ناحیه Seal Sands، فراهم می‌سازند. مدیریت ریسک CFB تحت یک توافق خدمات مشترک، محافظت از منابع را به صورت شبانه‌روزی و پیوسته برای این شرکت‌ها اجرا خواهد نمود ضمن این‌که ارزش افزوده و صرفه‌ جویی‌ های اقتصادی قابل‌ توجهی نیز به همراه خواهد داشت.
این قرارداد برای مدیریت ریسک CFB از ۵۰ شغل ثابت و دائمی محافظت می‌نماید؛ همچنین پست‌های جدیدی ایجاد کرده و طرح کارآموزی شرکت را با فرصت‌های بیشتر برای جوانان جویای کار در Teesside ارتقا می‌دهد. به علاوه با ارائه سرمایه‌گذاری بیشتر در زمینه تجهیزات و منابع، خدمات محافظتی در Teesside را افزایش می‌دهد.

http://www.cfbriskmanagement.com/

http://www.cfbriskmanagement.com/

در مهندسی حریق می خوانید: بخش مدیریت ریسک CFB که در سال ۲۰۱۱ تأسیس گردید، به عنوان اولین واحد در نوع خود که توسط یک سازمان آتش‌نشانی انگلستان دایر شده است، فعالیت می‌کند. امروزه این واحد دارای یکی از بزرگ‌ترین نیروی کاری در انگلستان بوده که قابلیت و مهارت لازم برای اجرای عملیات در شرایط سخت و خطرناک را در اختیار دارد.
مهندس Ian Hayton مدیر عامل CFB عنوان می‌کند: “ما می‌دانیم که ایمنی یکی از اولویت‌های اساسی برای این سه شرکت جهانی محسوب می‌شود بنابراین به اعتمادی که این شرکت‌ها نسبت به ما دارند افتخار می¬کنیم. قراردادهای بسیار مهم و فرصتی بزرگ در اختیار ما قرار داده شده است. ما بر این باوریم که این الگوی مشترک ما را قادر خواهد ساخت که باکیفیت‌ترین خدمات را با مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها ارائه نماییم به طوری که همه از آن سود خواهند برد.”
وی افزود: “یکی از دلایل اصلی موفقیت ما، تجربه و مهارتی است که گروه ما در اختیار دارد و پیش‌بینی ما از مقبولیت جهانی به دلیل وجود کارشناسان متخصص و تجربیات آن‌ها در حال تحقق می‌باشد.”

Site Protection & Emergency Response Personnel Opportunities

Site Protection & Emergency Response Personnel Opportunities

مدیر فنی CFB، عنوان می‌کند: “ما یک قرارداد سه‌ساله اولیه با شرکت INEOS Nitriles را به انجام رسانده‌ایم و بسیار خرسندیم که با اضافه شدن شرکت‌های Navigator Terminals و Huntsman این قرارداد مجدداً برقرار گردیده است. برای انجام تعهدات، بیش از ۱۸ ماه به طور فشرده کار کردیم و استفاده از اندوخته‌ها را برای مشتریان میسر ساختیم، که این کار به حمایت از مشاغل و اشتغال در Teesside و همچنین ارتقای نیروی کاری ما کمک می‌کند.” Gary Cawley افزود: “همچنین در کنار هم قرار دادن این مشاغل از نظر سرعت عکس‌العمل و ایجاد منابع و تجربیات مشارکتی سودمند بوده و به ما اجازه می‌دهد که ظرفیت و قابلیت‌های خود را ارتقا دهیم.”

قراردادهای جدید در نتیجه رشد اخیر مدیریت ریسک CFB به این واحد اعطا گردیده‌اند و ارائه خدمات مدیریت ریسک گسترده مانند ارزیابی و بررسی ریسک، برنامه‌ریزی اضطراری و مهندسی اطفاء حریق، واکنش به شرایط اضطراری، آموزش و تمرین را شامل می¬شوند. خریداران شامل شرکت‌های معتبر و سودآور در بخش‌های پرخطر مانند بخش‌های نفت و گاز، توان، پتروشیمی و هسته‌ای می‌باشند که به محافظت از افراد، کارخانه، فرآیند، و بهره‌وری تولید خود نیاز دارند.
قراردادها در انگلستان، اروپا و خاورمیانه(جایی که اخیراً یک شرکت در ابوظبی تأسیس شده است)، جایگاه مدیریت ریسک CFB را به عنوان یک حرفه جهانی مستحکم می‌سازند که دارای گردش چند میلیون پوندی بوده و مزایای حاصل به پروژه بازگردانده می‌شوند به طوری که موجبات ارتقای ایمنی بخش Teesside را فراهم می‌سازند.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۱ اسفند ۱۳۹۵