فرودگاه‌ های کشور به تجهیزات ایمنی و آتش‌ نشانی جدید مجهز می‌ شوند

به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق، اداره‌ کل ایمنی و آتش‌ن شانی اجرای سه‌ پروژه بزرگ به اعتبار ۵۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان را در دستور کار خود قرار داده که در سال جاری افتتاح می‌شوند. با اجرای این پروژه‌ها، فرودگاه‌ های ایران به تجهیزات ایمنی و آتش‌ نشانی جدید و روز دنیا مجهز می‌ شوند.
به گزارش روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ ها و ناوبری هوایی ایران؛ اداره‌کل ایمنی و آتش‌ نشانی در سال ۹۶ اجرای سه پروژه بزرگ را به انجام می‌ رساند. پروژه خرید ۱۲ دستگاه خودروی پیشرفته کف‌ ساز آتش‌ نشانی فرودگاهی با اعتبار ۴۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تا ۱۵ اردیبهشت‌ ماه ۹۶ به پایان رسانده و همه خودروها را در اختیار فرودگاه‌ های نیازسنجی شده قرار می‌ دهد. این پروژه از ۲۶ مهرماه ۹۴ آغاز شده است.

در مهندسی حریق می خوانید: همچنین تجهیزات ایمنی و آتش‌ نشانی در قالب ۷ قرارداد به اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طی ۱۱ ماه خریداری می‌ شود. این پروژه از دهمین روز اردیبهشت‌ ماه ۹۶ قابل بهره‌ برداری است.

بازسازی و بهسازی ۱۵ دستگاه خودروهای ایمنی و آتش‌ نشانی با صرف سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تا پایان دی‌ماه ۹۶ به اتمام می‌ رسد. این پروژه از ۱۰ خردادماه ۹۵ آغاز شده است.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۴ فروردین ۱۳۹۶