خدمات آتش‌ نشانی Falck بریتانیا سه قرارداد جدید حداقل پنج‌ ساله با سایت بین‌ المللی Wilton  که یک مجموعه صنعتی و پتروشیمی در Teesside انگلیس است، به امضاء رساند.
به گزارش مجله حریق: موسسات پتروشیمی بین‌ المللی Huntsman Polyurethanes و Lotte Chemicals و تاسیسات بین‌ المللی Sembcorp Utilities  قراردادهای خود را نهایی کرده و به یک توافق طولانی‌مدت با Falck بعنوان تامین‌کننده خدمات آتش‌ نشانی صنعتی متعهد شدند. Falck از جولای ۲۰۰۱ در بریتانیا خدمات آتش‌ نشانی تامین می‌کند و تاکنون با رشد خدمات خود بطور مستقیم، با بیش از ۳۰ کارفرما در Teesside و سایر شهرهای کشور که در صنایع پتروشیمی، هوانوردی، هسته‌ای، خودرو و معادن فعال هستند، خدمات ارائه می‌ نماید.

قراردادهای جدید Falck با تأسیسات پتروشیمی بریتانیا

قراردادهای جدید Falck با تأسیسات پتروشیمی بریتانیا

مهندس Robert Peasgood مدیرعامل خدمات آتش‌ نشانی Falck بریتانیا می‌ گوید: “ما طیف گسترده‌ ای از خدمات برنامه‌ ریزی و واکنش اضطراری، پشتیبانی ممیزی‌ های بیمه و خدمات بازرسی حرفه‌ ای را برای کارفرماهایمان در یک کلاس جهانی عرضه می‌ کنیم. من بسیار خوشحالم که می‌ بینم پلتفرم‌ های عملیاتی در حال گسترش Falck در Teesside درنتیجه مستقیم کیفیت ممتاز خدمات آتش‌ نشانی ما، ایجاد ارزش‌ افزوده پایدار کسب‌ و کار مشتری‌ هایمان، کار کردن کنار آنها هم‌زمان با بهبود عملیات و مشارکت در سود و زیان کارفرماهایمان است. سال ۲۰۱۶ سال بسیار موفقیت‌ آمیزی برای ما بود که در آن به یک رشد با ثبات در کسب‌ و کار و توسعه موفقیت‌ آمیز در بخش‌ های موردنظر در استراتژی‌‌ مان رسیدیم. از آن گذشته، این موفقیت‌ های پی‌ درپی حافظ سرمایه‌ گذاری بلندمدت ما در منطقه و تضمین امنیت شغلی کارکنان‌ مان می‌ باشد.”

در مهندسی حریق می خوانید:

در این باره Stephen Hands مدیر سایت Sembcorp بریتانیا نیز اظهارنظر کرد که: “ما رشد قابل‌ توجه و فرصت‌ های جدیدی برای سایت بین‌ المللی Wilton در سال‌ های آینده پیش‌ بینی می‌ کنیم و از توسعه ارتباط‌مان با خدمات آتش‌ نشانی Falck برای اطمینان از صیانت حرفه‌ ای سرمایه موجودمان و فراهم‌ سازی خدمات فراگیر و درجه‌ یکی که برای طیف گسترده از کارکنان ما همراه با سرمایه‌ گذاری در Teesside انجام می‌ دهند، راضی هستیم.”

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶