کمپانی Ziegler با خرید CELA وارد بازار پلت‌ فرم‌ های نجات دنیا شد

به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق): یکم فوریه ۲۰۱۷ شرکت Ziegler سهام CELA که تولیدکننده ایتالیایی پلت‌ فرم‌ های نجات مستقر در ایتالیا را خرید تا تنوع محصولاتش در حوزه خودروهای خاص را افزایش دهد. شروع برنامه‌ ریزی برای خرید سهام این شرکت از ابتدای سال ۲۰۱۷ شروع شده بود که نهایتا در فوریه نهایی شد.

کمپانی Ziegler با خرید CELA وارد بازار پلت‌ فرم‌ های نجات دنیا شد

Ziegler که پیش از این یکی از بزرگ‌ ترین شرکت‌ های پیشرو در ارائه ناوگان موتوری صنعت ایمنی و آتش‌ نشانی جهان بود با این ابتکار عمل هوشمندانه، فصل جدیدی از ارائه محصولات خاص به مشتریانش را در سراسر جهان آغاز کرد. از سوی دیگر نیز CELA که توانمندی‌ هایش در تولید نردبان‌ ها و پلت‌ فرم‌ های مختلف نجات موجب ایجاد اعتبار بالایی در کشورهای مختلف شده بود، با قدرت و اعتبار بیشتری تحت برند مشهور Ziegler فعالیت خواهد نمود.

کمپانی Ziegler با خرید CELA وارد بازار پلت‌ فرم‌ های نجات دنیا شد

کمپانی Ziegler با خرید CELA وارد بازار پلت‌ فرم‌ های نجات دنیا شد

کمپانی CELA طراح و تولیدکننده پلت‌ فرم‌ های اطفاء حریق با ارتفاع عملیاتی ۱۸ تا ۷۲ متر و پلت‌ فرم‌ های نجات با ارتفاع عملیاتی ۲۲ تا ۷۲ متر است که در کارخانه تولیدی‌ اش واقع در Corte Franca سالانه حدود ۳۰۰ خودروی عملیاتی توسط ۷۰ نفر از کارکنان باتجربه و هوشمند را تولید و راهی بازار می‌کند.

در مهندسی حریق می خوانید:

به گفته Rene pol رئیس و عضو هیأت مدیره Ziegler، همکاری با CELA نه تنها محدوده تولید وسایل نقلیه‌مان را توسعه می‌ دهد بلکه آن را کامل می‌ کند. ما خرسندیم که برندی را خریداری نموده‌ایم که مانند خودمان سابقه خوبی در ارائه نوآوری‌ ها و فناوری‌ های جدید در حوزه خودروهای عملیاتی امداد و نجات و اطفاء حریق دارد. من مطمئن هستم که این همکاری برای هر دو برند فوق‌ العاده مفید و ارزشمند است. چرا که هدف هر دو شرکت رفع نیاز مشتریان این صنعت، خصوصا مشتریانی است که مشکل‌‌ پسند بوده و بشدت به کیفیت طراحی و کارکرد محصولات حساس هستند. تولید سفارشات ویژه مطابق با نیاز مشتریان خاص و منطبق بر جغرافیای اقلیمی هر کشور موجب شده تا Ziegler بتواند خواسته‌ های جدید بسیاری از مشتریانش را در سراسر اروپا، آمریکا، افریقا ، استالیا و آسیا بنحوی برآورده کند تا کماکان برندی محبوب برای آتش‌ نشانان و امدادگران جهان باقی بماند.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۳ خرداد ۱۳۹۶