کنفرانس عوامل انسانی Human Factors Conference 2017

به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، در کنفرانس عوامل انسانی ۲۰۱۷ که ۲۲ و ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۱ و ۲ تیر ۹۶) تحت حمایت Concorde در فرودگاه منچستر برگزار می‌شود افراد متخصص از بخش‌ های خدمات مراقبت‌ های بهداشتی، آتش‌ نشانی و امداد و نجات گرد هم جمع خواهند شد. علم عوامل انسانی شامل تمام عناصری ازجمله طراحی و مهندسی تجهیزاتی است که ما استفاده می‌ کنیم تا روانشناسی تصمیم‌ گیری، آگاهی موقعیتی، پویایی تیم، رهبری و ارتباطات که بر عملکرد جامعه تأثیر می‌گذارند. کنفرانس عوامل انسانی یک کنفرانس چندسازمانی است که یک فرصت عالی برای یادگیری از دیگر صنایع، بدست‌آوردن بینشی از عوامل انسانی برای درک فرآیند تغییر، تولید ایده‌های جدید و کسب درک عمیق‌تر از عوامل انسانی را فراهم می‌کند.

کنفرانس عوامل انسانی Human Factors Conference 2017

در طی این دو روز، نمایندگان به سیزده سخنران متخصص و مجرب دارای دانش و تجربه در حوزه منایع انسانی مرتبط با سازمان های امدادی، دسترسی دارند. دکتر Heather Gallie، رئیس کنفرانس و مشاور مغز و اعصاب بیان کرد: “HFC17 یک تجربه یادگیری منحصر به فرد با در نظر گرفتن ایده‌های جدید یادگیری بین سازمانی و بحداکثر رساندن آن بمنظور ارتقاء ایمنی سازمانی است. کنفرانس، درک شما از عوامل انسانی و اینکه چگونه می‌تواند برای کار شما فایده داشته باشد را توسعه خواهد داد و به شما کمک خواهد کرد تا درک جدید از ایمنی و بینشی جدید برای تفکر و آسیب‌ پذیری توانایی‌ ها را توسعه دهید. همچنین این کنفرانس مدیران سازمان‌ ها را قادر به شناسایی تهدیدات در محل کارشان می‌کند.

کنفرانس عوامل انسانی Human Factors Conference 2017

کنفرانس عوامل انسانی Human Factors Conference 2017

در مهندسی حریق می خوانید:

سخنران‌ها شامل Martin Bromiley، بنیان‌گذار گروه عوامل انسانی و کاپیتان یک شرکت هواپیمایی بریتانیا، Simon Woodward، مدیر ارشد آتش‌ نشانی فرودگاه منچستر و Mike Bannister، خلبان ارشد ناوگان خطوط هوایی بریتانیا می‌ باشند. HFC17 با تعدادی از سازمان‌ های حرفه‌ای مورد اطمینان توسط کالج سلطنتی جراحان(۹ امتیاز CPD)، کالج سلطنتی متخصصین بیهوشی(۷ امتیاز CPD) و مؤسسه مهندسان آتش‌ نشانی(۷ امتیاز CPD) همکاری دارد. این کنفرانس همچنین توسط سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن اپراتورهای فرودگاه تائید شده است. حضور در کنفرانس به استثنای مالیات بر ارزش افزوده، ۲۵۰ یورو هزینه دارد و این رویداد در مرکز کنفرانس فرودگاه منچستر و همراه با یک تور از کنکورد، کارگاه‌های آموزشی تعاملی، جلسات همه جانبه و رویداد شبانه برگزار خواهد شد. این رویداد در همکاری با بنیاد سلطنتی سالفورد ، خدمات امداد و نجات و آتش‌نشانی فرودگاه منچستر و گروه فرودگاه منچستر بعنوان مجری رویداد هماهنگ شده است.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۳ خرداد ۱۳۹۶