به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، نمایشگاه خدمات اورژانسی امسال میزبان برنامه‌های جدید، ازجمله سمینارهای معتبر CPD است که شرکت در آنها برای همه رایگان است. در سالن ۵ مرکز نمایشگاه ملی NEC از ۲۰ تا ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷(۳۰ و ۳۱ شهریور ۹۶) این رویداد در حال توسعه به فعالان حوزه‌ خدمات اورژانسی این امکان را می‌ دهد تا به بهترین دانش‌، آموزش، فناوری، تجهیزات و شبکه‌ های حمایتی دسترسی داشته باشند.

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس ۲۰۱۷ بیرمنگام

یک سمینار جدید به سلامت و رفاه پرسنل خدمات اورژانس اختصاص داده شده که مسائلی مانند: تناسب اندام، تغذیه، سلامت روانی و سلامت و ایمنی را پوشش می دهد. در همین حال، حوادث تروریسم، حوادث ترافیکی، حوادث شهری SAR و تجمع توده‌ ها از جمله موضوعات برنامه‌ ریزی شده برای ارائه هستند که در آن خدمات اورژانس و سازمان‌های همکار، تجارب خود را از واکنش به حوادث واقعی به اشتراک می‌ گذارند. دیگر سمینارهای رایگان پوشش‌ دهنده ایمنی جاده، ICT و نوآوری‌ ها نیز در حال برنامه‌ ریزی هستند. تمام سمینارهای رایگان، CPD معتبر خواهند بود.

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس 2017 بیرمنگام

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس ۲۰۱۷ بیرمنگام

سازمان آتش‌ نشانی میدلندز غربی WMFS یک مانور عملیاتی را در مقابل مقامات سازمان پادشاهی امداد و نجات UK (UKRO) برگزار خواهند کرد. تیمی از آتش‌ نشانان WMFS و همچنین سازمان‌ های ایمنی دیگر در سراسر انگلستان در سناریوهای برخورد ترافیک جاده‌ای توجیه شده و پس از آن برای خارج کردن از دو لاشه ماشین با استفاده از آخرین کیت و تکنیک‌های امداد و نجات به رقابت می‌ پردازند. هدف این است که تیم‌های آتش‌ نشانی و پرسنل امداد و نجات با هم توانایی‌ های خود را در حالی که همچنین در حال گسترش مهارت‌ های عملی خود با یادگیری و آموزش از دیگران در همین زمینه هستند، به نمایش بگذارند. این مانور بصورت زنده در نمایشگاه برگزار خواهد شد.

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس 2017 بیرمنگام

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس ۲۰۱۷ بیرمنگام

در مهندسی حریق می خوانید:

یک سناریوی پزشکی و روحی روانی نیز در یک”چادر محیطی مجازی” برگزار شده و نتایجی واقعی در مورد سناریوهای روان‌ درمانی ارائه خواهد داد. برای اینکه به آن اصالت بیشتری داده شود، گروه شبیه‌ سازی تلفات و آسیب‌ های WMFS، آسیب‌ هایی را با گریم‌ های واقعی و اعضای مصنوعی ارائه خواهند داد. بعلاوه، تیم کاهش تلفات جاده‌ایWMFS (RCRT) عینک‌ های واقعیت مجازی را به نمایش می‌ گذارند. این عینک‌ ها تصادف جاده‌ای را شبیه‌ سازی و به رانندگان پیامد های انتخاب‌ ها و اعمال‌ شان را نشان می‌ دهد. RCRT WMFS به همراه گروه پلیس بزرگراه مرکزی توصیه‌ هایی در خصوص امنیت جاده و بزرگراه ارائه خواهند داد و یکی از اساتید مجرب رانندگی ایمن در سازمان خدمات اورژانس در پاسخ به نور آبی مطالب خوبی ارائه خواهد کرد.

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس 2017 بیرمنگام

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس ۲۰۱۷ بیرمنگام

دانشکده پیراپزشکی لندن یک بار دیگر یک کارگاه CPD سی دقیقه‌ ای رایگان را به فراگیران ارائه می‌ کند که تمام افراد پاسخ‌ گو در خدمات اورژانس در آن شرکت دارند. موضوعات مطرح شده شامل احیا کودکان، پشتیبانی های اساسی و پیشرفته جانی است. در نمایشگاه جانبی، بازدیدکنندگان قادر به بازدید و استفاده از آخرین تکنولوژی‌ ها و بحث در مورد نیازهای خود با بیش از ۴۰۰ تأمین‌ کننده خواهند بود. ارتباطات، IT، PPE، امنیت عمومی، آموزش، کیت‌ های امداد و نجات، ایمنی آتش‌ نشانی، وسایل نقلیه، برنامه‌ ریزی اضطراری، ایمنی جاده، کیت پزشکی و تجهیزات عملیاتی همه پوشش داده خواهند شد. بسیاری از غرفه‌داران راهکارها و فن‌ آوری‌ های جدیدی را نمایش خواهند داد که مانور امداد و نجات whitewater در دریاچه Pendigo خارج از سالن نمایشگاه برگزار خواهد شد.

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس 2017 بیرمنگام

هیولاهای فناوری در نمایشگاه خدمات اورژانس ۲۰۱۷ بیرمنگام

ر مرکز ارتباطی نمایشگاه، بیش از ۸۰ گروه داوطلب، گروه‌ های نیکوکار و NGOs جزئیاتی در مورد برنامه‌های حمایتی خود ارائه خواهند داد. در حالی که سمن‌ ها بیشترین تأثیر را در روندهای موجود و اشتراک‌گذاری ایده‌ها به بحث می‌گذارند. ورودی نمایشگاه‌ها، سمینارها و همچنین پارکینگ، رایگان است. NEC به ایستگاه بین‌المللی بیرمنگام و فرودگاه بیرمنگام متصل است و به‌صورت مستقیم نیز از شبکه های بزرگراهی بریتانیا در دسترس است. برای ثبت‌نام رایگان و برای کسب اطلاعات بیشتر به www.emergencyuk.com مراجعه کنید.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۴ تیر ۱۳۹۶