طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN

طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN: به گزارش مهندسی حریق(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، یکی از بانک‌ های پیشرو در مدرن‌ ترین ملل اروپا، سیستم‌ های اعلام حریق برند Advanced را برای محافظت از مقر جدید آن انتخاب کرد. ساختمان بانک NLB در Pristina یک ساختمان استراتژیک در قلب پایتخت Kosovar و نمادی از رشد اقتصادی شهر است که در سال ۲۰۰۸ مستقل شده است. سیستم اعلام حریق EN Axis شرکت Advanced و کنترل پنل های اطفاء حریق ExGo برای ارائه خدمات اعلام حریق، تشخیص و توقف آن ارائه شدند.

طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN

با همکاری نزدیک با تیم بانک و هماهنگ‌ کننده‌ های سیستم، زنگ هشدار حرفه‌ ای LLC، شرکت Advanced یک سیستم متشکل از بیش از ۶۰۰ جزء منحصر به فرد و دستگاه‌ های میدانی، از جمله ۲۵۳ آشکارساز دودی فوتو الکتریک پیشرفته EN Axis را مشخص کرد. EN Axis یکی از سیستم‌ های اعلام حریق با بالاترین عملکرد شرکت Advanced و یکی از معدود محصولات مورد تائید در بخش‌ های EN54 2&4 and 13 است. این نتیجه ده‌ ها سال تجربه سیستم‌ های آتش‌ نشانی است که در فرمت‌های ۱-۸ لوپ با هر لوپ پشتیبانی‌ کننده تا ۲۴۰ دیوایس عرضه می‌ شود.

طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN

طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN

فناوری ExGo استانداردهای EN54 parts 2, 4 and 13 و EN12094-1 را دریافت کرده است. این پنل قابلیت ترکیب با استاندارد EN12094 Part 3 در یک پکیج واحد را دارد. EN12094-3 درخصوص عملکرد دستی سیستم یکپارچه است که در جلوی پنل قرار می‌ گیرد. ExGo براحتی می‌ تواند با سایر سیستم‌ های اعلام حریق Axis EN Advanced و یا هر سیستم اعلام حریق دیگری ادغام شود. Etienne Ricoux، مدیر فروش و صادرات Advanced به اروپا گفت: “ما با تعدادی از گروه‌ های بانکی در سراسر جهان برای حفاظت از دارایی‌ های با ارزش و استراتژیک آن‌ها کار می‌ کنیم. ترکیبی از پانل‌ های Axis EN با کنترل پنل‌ های ExGo سطح بی سابقه‌ ای از ایمنی و قابلیت اطمینان را همراه با انعطاف پذیری برای گسترش و ارتقای سیستم در آینده به مشتری ارائه می‌دهند. “

طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN

طرح حفاظت Advanced از بانک KOSOVAN

سیستم‌های Axis EN یکی از محصولات سری Axis برند Advanced است که تأییدیه های جهانی مانند EN54 2,4 &13, UL 864 و استانداردهای ایالتی و ملی را دریافت کرده است. بدلیل سابقه خوب در عملکرد، کیفیت و سهولت استفاده، سیستم‌های نصب شده در نقاط مختلف دنیا از جمله بسیاری از سایت‌های معتبر و چالش‌برانگیز مانند بلندترین ساختمان اروپای غربی دیده می‌شوند.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۱ تیر ۱۳۹۶