همکاری Coltraco و WAGNER برای ارائه دستاوردهای جدید حوزه گازهای پاک

به گزارش مجله حریق(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، کمپانی‌های Coltraco و WAGNER UK برای آوردن PERMALEVEL MULTIPLEX به محدوده کاری‌ شان، برای پایش مستمر سیستم‌ های اطفاء حریق پاک FM-200 و NOVEC 1230 تعامل کردند. آقای Brett Stringer، مدیر فنی سیستم‌ های اطفاء حریق Wagner UK می‌گوید: PERMALEVEL MULTIPLEX نسبت به سطح بدست آمده در بخش دریایی با مسائل دسترسی پیچیده، باعث ایجاد مانع از نظر حفاظت از زیرساخت‌ های حیاتی IT خواهد شد و در نتیجه آن را برای ارائه راهکارهای پیشگیری از آتش‌ سوزی الزامی کرده است که صرف نظر از زمانی که تیم‌های اورژانس می‌رسند، کار خواهد کرد. ما به کار با Coltraco افتخار می‌کنیم.

مهندس Carl Stephen Patrick Hunter مدیرعامل Coltraco می‌گوید: “برای ما کار با Wagner UK که یک پیشرو جهانی در مهندسی حریق و سیستم‌ ها در پایش مستمر سیستم‌ های اطفاء حریق پاک با Permalevel Multiplex است، بسیار خوشایند و لذت‌ بخش است. گروه WAGNER در حال توسعه و تولید سیستم‌ های فنی حفاظت در برابر حریق از سال ۱۹۷۶ می‌ باشد و خود را در سطح بین‌ المللی بعنوان یک ارائه‌ دهنده خلاقانه راه‌ حل‌ ها و سیستم‌ های نوین معرفی کرده است. کیفیت بالا و تلاش‌ های مستمر این شرکت برای توسعه راه‌ حل‌ های ایمنی و حفاظت در برابر حریق، تاکنون منجر به بیش از ۷۰۰ اختراع ثبت شده گشته است.

همکاری Coltraco و WAGNER برای ارائه دستاوردهای جدید حوزه گازهای پاک

همکاری Coltraco و WAGNER برای ارائه دستاوردهای جدید حوزه گازهای پاک

کمپانی WAGNER یک پیشرو در تکنولوژی جهانی در زمینه تشخیص آتش‌ سوزی و پیشگیری از آن بر اساس چهار نقطه کانونی است: تشخیص آتش‌سوزی (TITANUS)، پیشگیری از آتش سوزی (OxyReduct)، اطفاء حریق (FirExting) و مدیریت ریسک (VisuLAN) که در صنایع IT، ذخیره‌سازی و تدارکات، آرشیوها، موزه‌ها، ادارات/ ساختمان‌های اداری، تولیدی‌ها، تجهیزات راه‌ آهن، هتل‌ ها استفاده می‌شوند. این شرکت حفاظت مطلوب در برابر حریق را با ۵۰۰ کارمند با شبکه‌ ای از شرکت‌ های تابعه در آلمان، انگلستان، هلند، اتریش، لهستان، روسیه، سوئیس، سنگاپور و ایالات متحده آمریکا تضمین می‌ کند.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۸ تیر ۱۳۹۶