به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، شرکت Apollo Fire Detectors وب سایت پیشرفته جدیدی را با مدرن‌ ترین عکاسی و طراحی برای تجسم آخرین تکنولوژی تشخیص آتش در Apollo راه‌ اندازی کرد. این وب سایت روی برنامه‌ های کاربردی که در آن محصولات Apollo نصب شده‌ اند، تمرکز کرده است و مطالعات موردی جدید را به نمایش می‌ گذارد. ویژگی‌ های اصلی منابع جدید گسترده هستند. ازجمله بروزرسانی زنده اطلاعات محصولات و قابلیت جستجوی بسیار بهبود یافته. علاوه بر این، وب سایت جدید بیشتر پاسخگو است و برای مشاهده بر روی دستگاه‌های تلفن همراه نیز مناسب است.

بخش‌های اطلاعات مربوط به محصول برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد هر محصول مورد نظر Apollo در یک مکان، از جمله مشخصات فنی پیش از این ذکر شده در مورد محصول، توسعه داده شده‌اند. همچنین ابزار مقایسه جدید آن، پیدا کردن بهترین محصول برای هر برنامه را برای بازدیدکنندگان آسان‌تر ساخته است. Ed Browning، مدیر فروش و بازاریابی در Apollo اظهار داشت: “هدف ما ایجاد یک رابط دیداری برای مشتریان و شرکای ما برای تعامل با یکدیگر در Apollo است. در وب سایت جدید ما، اطلاعات با قابلیت دسترسی آسان با استفاده از موتور قدرتمند جستجو و فیلتر مناسب با نیازهای مشتریان خود فراهم می‌شود.”

کمپانی Apollo وب سایت‌ پیشرفته جدید خود را راه‌ اندازی کرد

کمپانی Apollo وب سایت‌ پیشرفته جدید خود را راه‌ اندازی کرد

در مهندسی حریق می خوانید:

پیدا کردن شرکای Apollo در سراسر جهان با یک صفحه اختصاصی ساده‌تر شده است که می‌تواند برحسب شهر یا کشور جستجو شود و به وب سایت‌های شرکا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخصص و مشارکت آن‌ها با Apollo متصل گردد. “My Apollo”، شرکا و مشتریان Apollo را از طریق وب سایتی که در آن قادر به ایجاد لیست پروژه و ذخیره لیستی از محصولات Apollo برای اعلام قیمت خواهند بود، قادر به دسترسی به پورتال خود می‌سازد. کاربران همچنین قادر به دسترسی به دارایی‌های دیجیتال، مانند آرم و نوشته‌های قفل‌نشده خواهند بود. جستجو در وب سایت جدید از طریق اجرای یک موتور جستجو قدرتمند API حتی ساده‌تر هم شده است. عبارت‌های جستجوی آشنا برای کاربران وب سایت از جستجوهای اینترنتی، نتایج جستجوی هوشمند سریع‌تری را نسبت به ارائه وب سایت قبلی تولید می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌ها، پاسخ‌دهی وب سایت به تعداد زیادی از صفحه نمایش‌های با اندازه مختلف است که در آن اطلاعات مشاهده می‌شود و منجر به کیفیت بالای هر دستگاه می‌شود.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱۶ مرداد ۱۳۹۶