نخستین سفارش XFlex شرکت Bristol Uniforms

به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، شرکت Bristol Uniforms به همراه توزیع‌ کننده آلمانی خود Fritz GmbH اولین سفارش XFlex kit که بسیار سبک و دارای طراحی ارگونومیکی می‌ باشد و طبق آخرین مدل GORE PARALLON طراحی شده است را به شرکت هواپیمایی Vienna Airport تحویل داد.

شرکت Bristol Uniforms مدل GORE PARALLON که از سطح های قابل تنفس و حفاظت از حرارت بی نظیری مخصوصا در شرایط رطوبتی برخوردار می باشد را پیشنهاد داده است. وزن سبک و جلوگیری از افزایش دما در مرکز بدن می تواند در انجام بهتر عملیات و بالا بردن ایمنی عملیات موثر باشد. این راه‌ حل ماهرانه برای مقابله با استرس حرارت، عملکرد بهتری در بازار نسبت به دیگر محافظ‌ های رطوبتی داشته است.

تست‌ ها نشان داد که XFlex بعد از اینکه در معرض رطوبت قرار گرفت، فقط ۴ درصد از حفاظت حرارتی خود را از دست داد و همچنین مشخص شد که مقاومت کمی در برابر تبخیر عرق دارد. به همین دلیل شرکت Bristol این محصول خلاقانه دارای محافظ‌ های حرارتی مضاعف را به اکثر مشتریان خود پیشنهاد می‌ دهد.

نخستین سفارش XFlex شرکت Bristol Uniforms

نخستین سفارش XFlex شرکت Bristol Uniforms

شرکت هواپیمایی Vienna بیش از ۵۰ سری از این کیت را تحویل گرفت و ترجیح داد برای لایه بیرونی از PBI Max استفاده شود. کاپیتان Szirota از شرکت هواپیمایی Vienna گفت: “ما XFlex و تعدادی لباس را در سایت آزمایشگاهی خود تست کردیم. XFlex نسبت به دیگر لباس‌ ها، راحت‌ تر و مناسب‌ تر بود و می‌ توان سبکی آنرا در حین عملیات احساس کرد. با این لباس‌ ها خیلی راحت می‌ توان به اطراف چرخید و حرکت کرد. البته ما مدل ورزشی این لباس را بیشتر پسندیدیم. همچنین ما تست‌ هایی را در مرکز آزمایشات BTTG شهر منچستر انجام دادیم که نتایج آن واقعا حیرت‌ انگیز بود.

در مجله حریق می خوانید:

در اواسط ماه اوریل که ما کیت‌ های جدید را تحویل گرفتیم و تیم آتش‌ نشانی ما از آنها در عملیات‌ ها استفاده کردند، خیلی راضی بودند و این یک پیشرفت منحصر بفرد می‌ باشد. آقای Richard Cranham، مدیر فروش بین‌ الملل شرکت Bristol Uniforms گفت: “شرکت هواپیمایی Vienna بعنوان اولین مشتری مدل جدید GORE-TEX Moisture barrier with the GORE PARALLON System می‌باشد و این مایه افتخار ماست. رقابت خیلی شدیدی در بازار فروش وجود دارد، ولی با این حال ما مدل XFlex را که خیلی راحت و خوش استیل می‌ باشد، را انتخاب می‌ کنیم. همچنین مدل GORE-TEX Moisture barrier with the GORE PARALLON System بعنوان یکی از محصولات خوب ما مشتریان زیادی دارد.”

خانم Suzanne Prince، معاون شرکت Gore گفت: ” خیلی خوشحالیم که شرکت هواپیمایی Vienna این مدل را برای محافظت از تیم آتش‌ نشانی خود انتخاب کرد. آنها مطمئن هستند که کیت انتخابی آنها دارای مزیت تکنولوژی مدیریت رطوبت، کاهش خطر سوختن در شرایط رطوبتی و خشکی و محافظت مداوم در برابر حرارت و راحتی بدن در هنگام عملیات است.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۴ آبان ۱۳۹۶