ایستگاه جدید شهرک شهید باهنر و خودروهای جدید آتش نشانی

با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال؛ ایستگاه جدید شهرک شهید باهنر و ۹ دستگاه خودرو و تجهیزات آتش نشانی در پایتخت معنوی ایران افتتاح شد.

به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد؛ مراسم افتتاحیه ایستگاه آتش نشانی شماره ۴۹ که در شهرک شهید باهنر مشهد واقع شده است، پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۶ با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهری برگزار شد.

در مجله حریق می خوانید:

آتشپاد حسن جعفری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: ایجاد و افزایش حس امنیت در میان شهروندان، کاهش فشار کاری نیروهای آتش نشان و جلوگیری از تبعات روحی و روانی آن، ایجاد اشتغال از دیگر اهداف ساخت ایستگاه های آتش نشانی است.

وی در خصوص میزان اعتبارات هزینه شده در ساخت این ایستگاه تصریح کرد: ایستگاه آتش نشانی شهرک با هنر با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است. مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی مشهد بهره برداری از تعداد ۹ دستگاه خودروی عملیاتی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و تجهیزات عملیاتی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در مراسم افتتاحیه ایستگاه شهرک شهید باهنر خبر داد.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۵ آذر ۱۳۹۶