تستر دتکتور‌های دودی و حرارتی جدید FireView

به گزارش مهندسی حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، اگر از تعویض آئروسل و کارتریج برای تست دتکتورهای دود به ستوه آمده‌اید، FireView پیشنهاد بی‌نظیری برای شما دارد. دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف برای خرید اسپری آئروسل و کارتریج نیست. شرکت FireView دارای سیستم تولید دود بسیار مناسب و مقرون به‌صرفه ازلحاظ قیمت می‌باشد که شما را از خرید اسپری‌های دود اضافی بی‌نیاز می‌کند. با پرداخت ۲۰ دلار برای هر بطری روغن دود FireView شما می‌توانید حدود ۲۰۰۰ دتکتور دود را آزمایش کنید. FireView از خراب شدن دتکتورها بعلت نفوذ دود در داخل آن‌ها کاملاً محافظت می‌کند. فن متصل در قسمت بالای دسته‌بلند دستگاه به‌سرعت هرگونه دود باقی‌مانده را از داخل دتکتور بدون هیچ‌گونه مشکلی برطرف می‌کند. روغن دود دارای تأییدیه UL می‌باشد و برای محیط‌ زیست و انسان‌ها ضرری ندارد.

تستر دتکتور‌های دودی و حرارتی جدید FireView

تستر دتکتور‌های دودی و حرارتی جدید FireView

در مهندسی حریق می خوانید:

یکی از مأموریت‌های شرکت FireView دستیابی به جهانی ایمن برای زندگی با تولید محصولات باکیفیت و مقرون به‌صرفه می‌باشد. برای دستیابی به این مهم، FirView با قیمت‌های رقابتی خود در بازار که می‌توان گفت نسبت به نمونه‌های مشابه در بازار، نصف قیمت می‌باشد، در حال خدمت‌رسانی در این حوزه است. علاوه بر طراحی منحصر بفرد سیستم تولید دود و قیمت بسیار مناسب، شرکت FireView برای مشتریان خود مزایایی دیگر را هم فراهم ساخته است. فقط با تعویض کلاهک تستر شما هم می‌توانید تست دتکتورهای حرارتی درجه ثابت (دتکتورهای ضد انفجار) و هم دتکتورهای آتش (دتکتور مادون قرمز) را انجام دهید. ابزار جداسازی دتکتور به‌آسانی به دسته‌بلند که دتکتور را از سقف جدا می‌کند، وصل می‌باشد. دتکتورهایی که در سقف‌های بلند می‌باشند، برای Fire view مشکلی را ایجاد نمی‌کنند. دسته‌بلند تسترها ۶ تا ۱۰ متر در خدمت شماست. دسته ۲/۵ متری با دسته کمکی تا ۱۰ متر افزایش می‌یابد. به‌راحتی می‌توانید دسته اصلی را با دسته کمکی تعویض و کار روی دتکتورها را در سقف‌های بلند انجام دهید.

تستر دتکتور‌های دودی و حرارتی جدید FireView

تستر دتکتور‌های دودی و حرارتی جدید FireView

تستر فوق بعلت وزن سبکش به‌راحتی با یکدست قابل‌حمل می‌باشد. بعلت قابل اطمینان بودن و مزایایی ویژه‌ای که دارد، این محصول به مصرف‌کنندگانی که مشتاق استفاده از FireView هستند، پیشنهاد می شود. اکنون بعلت تقاضای بالای مشتریان، خط تولید جدید دیگر این محصول، افتتاح شده که موجب کاهش زمان تحویل کالا می‌شود.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۹ آذر ۱۳۹۶