خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

به گزارش مجله حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، کمپانی MSA شرکت Globe تولیدکننده لوازم آتش‌نشانی را خرید. با خرید شرکت Globe، کمپانی MSA به‌عنوان یک برند برتر در بازار آمریکای شمالی در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی موقعیت خود را ارتقا و خط تولید محصولات مهم آتش‌ نشانی را برای مشتریان خود افزایش داد. فروش این دو شرکت در پایان ۱۲ ماه به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار، تقریباً دو برابر درآمد EBITDA خواهد بود.

خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

بنا به اعلام PITTSBURGH،PA-MSA Safety Incorporated برای خرید شرکت Globe Holding Company LLC یک معامله نقدی به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار است. Globe شرکتی است واقع در Pittsfield, New Hampshire که در زمینه تولید لباس و کفش‌های آتش‌نشانی پیشروست و درآمد سالانه آن حدود ۱۱۰ میلیون دلار می‌باشد. این شرکت در ۴ منطقه از ایالات ‌متحده برای حدود ۴۲۰ کارمند اشتغال‌زایی کرده است. این کمپانی که در سال ۱۸۸۷ تأسیس شد، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده لباس آتش‌نشانی است که در آمریکای شمالی به‌عنوان مهم‌ترین تولیدکنندگان در صنعت آتش‌نشانی شناخته می‌شود. این شرکت برای ارائه تجهیزات سفارشی کیفیت بالا از شهرت بسیار بالایی در کشور برخوردار است و همچنین برای ارائه تجهیزات و فرایندهای تولیدی از طراحی نوآورانه با روش‌های پیشرفته تولید و ارگونومی استفاده می‌کند. اخیراً، این شرکت یک سری ابزار دفاعی آتش‌نشانی با الهام از ورزشکاران را معرفی کرد که در مقایسه با محصولات مشابه برندهای دیگر وزن کمتری دارند. لباس محافظتی جدید که ATHLETIX نامیده می‌شود، از پارچه‌های کششی به هم دوخته‌شده‌ای تشکیل‌ شده که روی بدن کاملاً می‌نشیند و به بدن می‌چسبد. درعین‌حال بسیار انعطاف پذیر است و هیچ اختلالی در حرکت ایجاد نمی‌کند.

خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

در مهندسی حریق می خوانید:

مهندس Lambert خاطرنشان کرد: زمانی Globe به آنچه می‌خواهد می‌رسد که در مورد بهداشت و ایمنی آتش‌نشانان در صنعت آتش‌نشانی تغییراتی ایجاد شود و این ایمنی و بهداشت هم زمانی حاصل می‌شود که آتش‌نشانان بهداشت فردی را رعایت کنند. همچنین آگاهی کافی نسبت به نحوه شستن و نگهداری و بهداشت وسایل شخصی خود داشته باشند. دکتر Don Welch رئیس شرکت Globe می‌گوید: از ابتدا، این تعهد در راستای تأمین امنیت آینده، ازنظر فرهنگی، دیدگاه هماهنگی محصول و ازنظر پوشش بازار Globe مناسب دو سازمان MSA و Globe بوده است. ما این را یک بازی بزرگ برای Globe و MSA می‌بینیم.

خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

خرید شرکت Globe توسط کمپانی MSA

به گفته William M. Lambert، رئیس و مدیرعامل MSA: از سال‌ ۱۹۲۰ ایمنی آتش‌نشانان از مأموریت‌های اصلی و ثابت MSA است. وی گفت: برند MSA Cairns Helmets متعلق به شرکت MSA و Globe است و این دو مجموعا بیش از ۴۰۰ سال است که با یک هدف مشترک: حفاظت از سلامتی و ایمنی آتش‌نشانان خدمت کرد‌ه‌اند. این دو شرکت، تجارب مختلف موردنیاز آتش‌نشانی خود را با هم ادغام کرده و تلاش می‌کنند تا یک بازار پویا و جدید در بازار آتش‌نشانی آمریکای شمالی برای پیشبرد نوآوری در ایمنی آتش‌نشانی ایجاد کنند. انتظار می‌رود فروش در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۷ با رضایت مشتریان و دریافت تأییدیه‌های قانونی صورت پذیرد. Reed Smith LLP به‌عنوان مشاور حقوقی شرکت MSA و Devine Millmet به‌عنوان مشاور حقوقی شرکت Globe با هم همکاری می‌کنند. همچنین Belden Hill Partners به‌عنوان مشاور ارشد مالی Globe انتخاب شده است.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۳۰ دی ۱۳۹۶