دستاورد جدید نمایشگاه ایپاس تهران

امسال سازمان‌های مرتبط با حوزه ایمنی، آتش‌ن شانی، امداد و نجات و اورژانس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات امنیتی، ایمنی و حفاظتی ایپاس ۲۰۱۷ حضوری ویژه دارند. با اختصاص غرفه در فضایی مناسب در نمایشگاه سال جاری، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، سازمان آتش‌نشانی تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران، سازمان امداد و نجات هلال احمر، اورژانس، انجمن کارفرمایی شرکت‌های مهندسی حریق تهران، اتحادیه صنف ایمنی و آتش‌نشانی تهران، کانون انجمن‌های صنفی مسئولین ایمنی و بهداشت استان تهران و اداره کل ایمنی زمینی فرودگاه‌های کشور به معرفی دستاوردها و ارائه راهکارهای خودایمنی و خودامنیتی صنفی و شهروندی خواهند پرداخت.

دستاورد جدید نمایشگاه ایپاس تهران

دستاورد جدید نمایشگاه ایپاس تهران

غلامیان، سردبیر ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق و مجری VIP بخش ایمنی و آتش‌ نشانی نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷ ، در مصاحبه با خبرنگار روزنامه رسمی نمایشگاه، این حضور ویژه سازمان‌های ذیربط را نتیجه تعامل و همکاری اثربخش بین سازمان‌های درگیر در پیشگیری و مدیریت حادثه پایتخت دانست و افزود: من از همه دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه و همچنین مشارکت‌کنندگان سازمانی مذکور قدردانی می‌کنم و امیدوارم میزبان خوبی برای مدعوین و میهمانان این بخش ویژه که از سازما‌ن‌های مرتبط سایر استان‌ها هستند، باشیم.

امسال بیش از ۵۰ مشارکت‌کننده حوزه ایمنی حریق، بهداشت و امداد و نجات جدیدترین محصولات و فناوری‌ها را از ۲۴ تا ۲۷ مهرماه در مصلی حضرت امام (ره) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد. پوشش خبری این بخش توسط ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق(بصورت سراسری) و مجله تخصصی سیستم‌های حفاظتی سایا(در سطح استان اصفهان و مرکز کشور) انجام می‌پذیرد.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۴ بهمن ۱۳۹۶