نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان

در نهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان ۲ سمینار تخصصی و ۶ کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

به گزارش مهندسی حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، سمینار تخصصی”ساخت داخل و تشریح فعالیت های پژوهش و فناوری” در روز نخست و سمینار تخصصی “تشریح سامانه EP ” و “کارگاه مرکز شماره گذاری کالا و خدمات ایران” در روز دوم نمایشگاه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ برگزار شد.

پنج کارگاه آموزشی از سوی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت OICO در چهار روز برگزاری این نمایشگاه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار شد.

این ۵ کارگاه توسط مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت OICO برنامه ریزی شده است .
با توجه به اینکه صنعت راه اندازی در کشور نوپا است و عملیات پیش راه اندازی و راه‌اندازی در صنایع نفت و گاز یکی از حساس ترین مراحل انجام پروژه ها می باشد، هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی، معرفی بیشتر این صنعت به علاقمندان است.

عناوین این کارگاه ها شامل “تجربیات راه اندازی در طرح توسعه میدان نفتی آذر”، “انجام عملیات راه اندازی و بهره برداری No Flaring و تقویت فشار”، “آشنایی با متدلوژی OPERCOM در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی” ، ” آشنایی با سیستم ICAPS ” و “فعالیت های HSE در زمان بهره برداری و تعمیرات” است.

نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان از روز پنجشنبه ۱۱ آبان به مدت ۴ روز در محل دایمی نمایشگاه های اهواز برگزار شد.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۲۹ بهمن ۱۳۹۶