دریافت تأییدیه FM برای ماژول محاسبه هیدرولیکی Marioff

به گزارش ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق، ماژول محاسبه هیدرولیکی طراحی، ارزیابی و بهینه‌سازی سیستم‌های واترمیست بنام HI-FOG گواهی تأییدیه FM را دریافت کرد. برای اخذ تأییدیه FM، ماژول محاسباتی طراح HI-FOG برای تطابق با استانداردهای دقیق کیفیت، صحت فنی و عملکرد مورد آزمایش و تصدیق قرار گرفت. FM Approvals یک شرکت بین‌المللی شناخته‌شده در آزمایشات و خدمات صدور گواهینامه شخص ثالث است. Marioff، یک شرکت پیشگام تولید فن‌آوری‌های حفاظت از حریق با استفاده از روش واترمیست، بخشی از واحد اقلیم، کنترل‌ها و ایمنی کمپانی هیولای United Technologies است.

دریافت تأییدیه FM برای ماژول محاسبه هیدرولیکی Marioff

دریافت تأییدیه FM برای ماژول محاسبه هیدرولیکی Marioff

مهندس Joachim Gabrán، مدیر بازاریابی Marioff گفت: HI-FOG به‌عنوان یک ابزار طراحی منحصربه‌فرد کاربران را قادر می‌سازد تا محاسبات هیدرولیکی دقیقی در ارزیابی و بهینه‌سازی طراحی و عملکرد سیستم HI-FOGانجام دهند. تأییدیه FM برای ماژول محاسبه هیدرولیکی، تعهد Marioff را به ارائه راه‌حل‌های جدید حفاظت از حریق با واترمیست با تکنولوژی بالا برای مشتریان بالاتر می‌برد. ماژول طراحی HI-FOG محاسبات هیدرولیکی و بهینه ‌سازی عملکرد را در طراحی سیستم HI-FOG انجام می‌دهد. بر اساس ویژگی‌های محاسباتی، این ابزار محاسبات افت فشار برای هر نازل را انجام می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که فشار کاری مشخص‌شده تأمین ‌شده است.

قابلیت اطمینان این محاسبات در آزمایشات اعتبارسنجی گسترده تائید شده که نشان‌دهنده این است که ماژول طراحی HI-FOG دقت و صحت معادل یا بیشتری در مقایسه با روش Darcy-Weisbach سنتی در پیش‌بینی افت فشار در نازل دارد. ماژول طراحی HI-FOG برای محاسبه پیکربندی‌های چیدمان سیستم HI-FOG، نوع نازل و طول و قطر لوله سیستم در نظر گرفته‌ شده است. با ماژول جدید طراحی HI-FOG، کاربران اطلاعات افت فشار را به‌طور مستقیم از نرم‌افزار طراحی مهندسی دریافت می‌کنند. این نرم ‌افزار همچنین سرعت طراحی سیستم، بهینه‌سازی اندازه لوله، دقت فهرست مواد و مصالح را افزایش داده و همچنین امکان مشاهده طراحی سیستم در نرم‌افزار مدل‌سازی اطلاعات ساختمان BIM را میسر می‌سازد.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷