روش‌ های نوین کشف حریق Zettler Profile Flexible

به گزارش مهندسی حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، پنل های جدید Zettler با پروفایل انعطاف‌ پذیر یک اه حل کشف و اعلام حریق قدرتمند است که از فن‌آوری MZX در قلب آن استفاده ‌شده است. فن‌آوری MZX در اصل برای عملیات در محیط‌های آلوده طراحی ‌شده است، بنابراین این سیستم در خصوص فاکتورهای خارجی ازجمله نویز الکتریکی شامل پارازیت سیگنال‌های الکتریکی، از سایر وسایل و منابع آژیر اشتباه، بسیار انعطاف‌پذیر است. با معرفی یک مکانیزم کارت‌خوان، پانل‌های انعطاف‌پذیر Zettler می‌توانند مناسب با الزامات خاص کاربردی بوده و از منابع و دارایی‌ها محافظت کند. چنانچه سایتی دستخوش تغییر یا توسعه شود، سیستم می‌تواند به‌منظور تکمیل اطلاعات جدید به‌راحتی گسترش یابد.

روش‌ های نوین کشف حریق Zettler Profile Flexible

روش‌ های نوین کشف حریق Zettler Profile Flexible

پانل‌ها به‌طور اختصاصی برای افزایش ظرفیت لوپ ها مهندسی‌شده و گزینه اشتراک‌گذاری لوپ ها، حتی انعطاف‌پذیری بیشتری در طراحی سیستم‌ها ایجاد کرده و هزینه‌های نصب را به‌شدت کاهش داده است. رابط کاربری صفحه لمسی با حساسیت بسیار مطلوب، به‌صورت ارگونومیک طراحی‌شده تا هر عملیاتی به‌سادگی صورت پذیرد. ویژگی‌ها ازجمله صفحه لمسی LED حساس که اطلاعات دقیقی که جهت حصول اطمینان از پاسخ سریع سیستم به تمام وقایع مدنظر است را فراهم می‌نماید. سیستم، راحتی کاربر را با عملکرد فوق‌العاده همراه می‌نماید و از طریق این نوآوری، هزینه-فایده طول عمر بالا را برای مصرف‌کننده نهایی به ارمغان می‌آورد. دامنه انعطاف‌پذیر پروفایل روش‌های کشف حریق یکپارچه را برای بسیاری از کاربری‌ها ازجمله هتل‌ها، دفاتر تجاری، محیط‌های بیمارستانی، تأسیسات صنعتی و تولیدی پیشنهاد می‌کند.

روش‌ های نوین کشف حریق Zettler Profile Flexible

روش‌ های نوین کشف حریق Zettler Profile Flexible

نکات برجسته پروفایل انعطاف‌پذیر Zettler
– پانل‌های انعطاف‌پذیر پروفایل با ۴ تا ۳۲ لوپ که تا ۹۹ پانل را به هم شبکه می‌کند.
– رابط کاربری لمسی (GUI): استفاده‌کننده نهایی در زمان طراحی مدنظر قرارگرفته است، پروفایل GUI بسیار قابل‌درک و برای استفاده آسان است. با استفاده از آیکون‌ها و دکمه اطلاعات می‌تواند متن هلپ را باز کند، تنها با یک کلیک دستورالعمل کار با دستگاه و یا اطلاعات مربوط به خلاصه وقایع روی صفحه مانیتور ظاهر می‌شود. صفحه‌نمایش چندزبانه قابل تنظیم است، اگرچه می‌تواند زبان دستگاه از قبل توسط شرکت برای مصرف‌کننده نهایی تنظیم شود.
– استفاده از برچسب RFID بجای دکمه کلید برای ورود به سیستم: شناسایی، ورود و دسترسی افراد به سیستم با این سامانه خصوصاً در شرایط اضطراری بسیار تسهیل گشته است.
– نمایشگر LED: بدون نیاز به دسترسی به پانل، زونی که اولین حریق در آن کشف‌شده را نشان می‌دهد. این قابلیت برای شناسایی موقعیت‌های در معرض خطر بسیار کاربردی است.
– مکانیزم کارت‌خوان: سیستم انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیری ارائه می‌دهد که این سامانه را تا سال‌ها به‌روز نگه می‌دارد. از طریق مکانیزم کارت‌خوان پانل‌ها می‌توانند طبق الزامات مصرف‌کننده نهایی طراحی و مونتاژ گردند.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷