عرضه پانل جدید اعلام حریق EST3X توسط Kidde استرالیا

به گزارش مهندسی حریق و نجات(ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق)، پنل EST3X نماینده جدیدترین نسل پانل‌های کنترل حریق برای کاربری‌های کوچک تا متوسط می‌باشد. این پانل چندمنظوره، انعطاف‌پذیر، قدرتمند و مناسب‌ترین گزینه‌ای است که به صیانت از دارایی‌ها و امنیت افراد کمک می‌کند. این پانل کلیه آزمون‌های کارکردی و فیزیکی را انجام داده و در تطابق کامل با الزامات استانداردهای AS4428.3، AS7240.2 و AS7420.4 ساخته شده است.

مهندس Bradley Taylor، مدیر فروش استرالیا و نیوزلند Kidde اظهار داشت: با هزاران پانل شده نصب شده در سراسر جهان، این پلت فرم با قابلیت اطمینان، انعطاف‌پذیری و هوشمندی سطحی کاملاً جدید در استرالیا به ارمغان آورده است.

عرضه پانل جدید اعلام حریق EST3X توسط Kidde استرالیا

عرضه پانل جدید اعلام حریق EST3X توسط Kidde استرالیا

صفحه نمایش لمسی بزرگ چند پیامه با دکمه‌های کنترلی خلاقانه و المان‌های رنگی چشم‌ها را خیره می‌کند، با این حال درون صفحه نمایش LCD جایی است که در واقع تمامی توجهات را جلب می‌کند. ریزپردازنده‌ها و تراشه‌های جدید از آخرین فن‌آوری‌های پیشرفته رایانه‌ای برخوردارند که سبب پردازش هوشمندانه‌تر، سریع‌تر، با ظرفیت پردازش بالاتر و طراحی‌های مؤثرتر می‌شود. پردازش فوق سریع موجب ایجاد ویژگی‌های نظیر یک شبکه قدرتمند و عملکرد صوتی دیجیتال انعطاف‌پذیر می‌شود. محدوده وسیع تنظیمات EST3X شامل عملیات مستقل و شبکه‌ای با بیش از ۶۴ نود می‌باشد.

twitter facebook youtube telegram
مهندسی حریق
۳۱ خرداد ۱۳۹۷