سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تمهیدات این سازمان را برای ۲۲بهمن‌ماه اعلام کرد.

سید جلال ملکیدر گفت‌وگو با ایسنا درباره این تمهیدات گفت: در آستانه روز ۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب هستیم و قطعاً شهروندان در تمامی سطح کشور راهپیمایی باشکوهی برگزار خواهد کرد و سازمان آتش نشانی نیز همچون سال‌های گذشته تمام توان خود را برای بهتر برگزار شدن این مراسم به کار خواهد بست.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: در همین راستا روز ۲۲بهمن ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی در شهر تهران در آماده باش هستند و علاوه بر آن۲٧٧ نفر از آتش نشانان در مسیرهای مختلف و در ۱۶۲ نقطه تعیین شده به همراه ۶۳ خودرو سنگین، ۲۴ خودرو سبک و ٧۵ دستگاه موتورسیکلت مستقر خواهند شد.

وی درباره زمان آغاز این استقرارها گفت: این استقرارها از ساعت شش صبح ۲۲بهمن ماه آغاز شده و آتش نشانان در محل‌های مشخص شده مستقر خواهند شد و وضعیت ایمنی محدودی تحت کنترل خواهند داشت.

ملکی افزود: غالب مدیران ارشد سازمان نیز با خودروهایی که در اختیار دارند مشغول گشت زنی و سرکشی به نیروی‌های محدوده خواهند شد و وضعیت ایمنی محدوده را کنترل می‌کنند.

وی در ادامه از شهروندان تقاضا کرد تا مثل همیشه همکاری لازم را با سازمان آتش نشانی تهران داشته باشند و در صورت وقوع هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ آرامش با سازمان آتش نشانی تهران تماس حاصل کنند.

منبع : ایسنا
نویسنده : حسن گرجی
twitter facebook youtube telegram
mr.gh
۲۲ بهمن ۱۳۹۷