کمپانی Evaclite ، برنده جایزه جشنواره بین‌المللی ایمنی و آتش‌نشانی سال ۲۰۱۸

تابلوهای خروج اضطراری به هنگام آتش‌سوزی می‌بایست به‌طور کامل مورد استفاده قرار بگیرند. به هنگام بروز یک عملیات آتش‌سوزی یک سیستم موثر تخلیه می‌بایست همه افراد را سریع و با حفظ ایمنی از یک ساختمان خارج کند.
تابلوهای خروج پویا و اضطراری شرکت “Evaclite” که توسط یک تیم پیشرفته و حرفه‌ای از کارشناسان اطفای حریق کنترل می‌شود با شرایط هماهنگ شده‌اند، به افرادی که در ساختمان حضور دارند و گیر افتاده‌اند، سریع‌ترین و امن‌ترین راه خروج را با نمایش فلش رنگی سبز یا علامت ضربدر قرمز نشان می‌دهد.
تابلوهای پویای شرکت “Evaclite” جهت تسهیل تخلیه سریع‌تر و امن‌تر در مقایسه با یک تابلوی خروج استاندارد منفعل، قابلیتی اثبات شده دارند. این تابلوها نگاه‌ها را به خود جلب می‌کنند و دسته‌ای از پرتوهای نور ارسال‌کننده پالس را در مجموعه‌ای از چراغ‌های الکتریکی اضطراری ایجاد می‌کنند. به دلیل قابل فهم بودن این تابلوها، به سادگی توسط افرادی از هر ملیت درک می‌شوند.
کمپانی Evaclite از Firex و IFSEC به‌عنوان مسئولان سازماندهی و برپایی این جشنواره بدلیل حمایت‌شان تشکر و مراتب تقدیر رسمی خود را به دلیل پذیرش محصولات این شرکت، علیرغم وجود یک رقابت شدید اعلام نمود.
بیستمین دوره جشنواره جوایز مسابقه ایمنی و آتش‌نشانی ۲۰۱۸ در هتل هیلتون لندن برگزار شد. قسمت پایانی مراسم به‌درستی تایید کرد که برندگان جوایز مستحق دریافت آن‌ها بودند. این مسابقه بر دارا بودن استعداد در حوزه صنعت، کسب‌وکار و پروژه‌ها و افراد در بخش امنیت و صنعت آتش‌نشانی و اطفای حریق تاکید داشت.

twitter facebook youtube telegram
mr.gh
۲۲ بهمن ۱۳۹۷