بزرگترین مرکز اطلاع رسانی صنعت ایمنی و آتش‌نشانی
شبکه های اجتماعی
متن پیش فرض

معرفی مینی خاموش‌کننده‌های ZENOVA

معرفی مینی خاموش‌کننده‌های ZENOVA

امروزه در اکثر وسایل الکترونیکی، از باتری‏‌های قابل شارژ لیتیوم یونی استفاده می‏شود. بدون وجود این باتری‏‌ها نمی‏توانیم از لپ‏تاپ، دوربین دیجیتال، تلفن همراه، تبلت و صدها وسایل ضروری دنیای امروز استفاده کنیم. اما این باتری‏‌ها با تمام مزایایی که دارند، یک ایراد مهم دارند و آن قابل‏ اشتعال بودن آنهاست.

این باتری‌‏ها در صورت داغ ‏شدن حرارت بسیار بالایی ایجاد می‏‌کنند و می‏توانند منجر به آتش‏‌سوزی و خطرات دیگر شوند.

02 20

آزمایش‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که باتری‌های لیتیومی می‌توانند دچار خوداشتعالی شوند و با دمایی حدود ۶۰۰ درجه سانتیگراد منفجر شوند.

Zenova اخیراً تولید خاموش‌کننده‌های جدید FX500 را برای مهار حریق‌های یون لیتیومی آغاز کرده و سفارشات متعددی در حال حاضر از بریتانیا و ایالات متحده دریافت کرده است.

آزمایشات جبدید نشان داده که FX500 قادر به خاموش کردن آتش لیتیوم است و برای استفاده در هر نوع آتشی با برد عملیاتی تا  ۱۰ درجه، ایمن است.

توزیع‌کننده Zenova در ایالات متحده، کمپانی Omnis LLC است که بعد از این آزمایش موفق، درخواست توزیع عمده این محصول را در آمریکا برعهده گرفت. Beau Preston، رئیس  Omnis، گفت:

«کاملاً انتظار داریم که FX500 در ایالات متحده عملکرد خوبی داشته باشد، بنابراین سفارش اولیه و سرمایه‌گذاری ما در بخش‌های خرده‌فروشی، لجستیک و تجاری است. پس از عرضه موفق محصول در آخرین ‌ماه‌های سال ۲۰۲۲ در کالیفرنیا، بازخوردها و سفارشات بسیار خوبی از معرفی این فناوری در نمایشگاه مدیریت بحرانAnaheim  در کالیفرنیا دریافت کردیم.

Tony Crawley ، مدیر اجرایی Zenova افزود:

«به دنبال تولید و اشتیاق عالی از این محصول در بریتانیا و اروپا، خبر استقبال دلگرم‌کننده برای شروع تولید و فروش ایالات متحده، این امکان را فراهم می‌کند که یک کمپین بازاریابی کلیدی در اوایل سال ۲۰۲۳ در چندین منطقه به‌طور هماهنگ آغاز کنیم.

FX500 محصولی کاتالیزوری در سری محصولات FX کمپانی Zenova  است که پیش از دیگر محصولات برنامه‌ریزی‌شده اطفاء حریق FX که در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شوند، مورد استقبال قرار گرفت.

علی غلامیان
علی غلامیان
تولید محتوا

تلاش خودم رو می‌کنم تا بهترین مطالب رو در حوزه ایمنی، آتش‌نشانی و.. در اختیار شما عزیزان قرار بدم.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *