اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۳

Hytera Communications، ارائه‌دهنده جهانی فناوری‌ها و راه‌حل‌های حرفه‌ای ارتباطات، به‌طور رسمی جدیدترین و پیشرفته‌ترین طیف رادیوها و تلفن‌های هوشمند قابل حمل ذاتاً ایمن (IS) خود را در نمایشگاه فناوری GITEX 2023 در دبی عرضه کرد.

این نمایش با مجموعه محصولات گسترده‌ای که شامل گوشی‌های هوشمند مقاوم در برابر انفجار PNC460U دارای قابلیت ارتباط رادیویی Push-to-talk و همچنین رادیوهای قابل حمل ذاتی ایمن PT890Ex و HP79XEx بود،Hytera را به ارائه‌دهنده طیف گسترده دستگاه‌ها و فناوری‌های PoC تبدیل می‌کند.

دستگاه‌های نوآورانه Hytera نقشی اساسی در ارتقای استانداردهای ایمنی و اتصال دائم در محیط‌های کاری پرخطر، مانند آتش‌نشانی، نفت و گاز، پالایشگاه، مواد شیمیایی و معدن دارند. علاوه بر کاهش خطرات ایمنی عملیاتی در چنین شرایطی، این فناوری‌های جدید به رشد اقتصادی خاورمیانه نیز کمک می‌کنند.

به عنوان مثال، خاورمیانه تقریباً ۳۰ درصد از کل تولید نفت جهان را به خود اختصاص داده و پنج میدان نفتی بزرگ جهان را در خود جای داده است. فن‌آوری‌های IS Hytera به‌عنوان تسهیل‌کننده‌ای قابل‌توجه برای عملکرد یکپارچه محیط‌های کاری خطرناک عمل می‌کند و با توجه به اینکه این بخش یکی از مشارکت‌کنندگان اصلی در اقتصاد منطقه است، از رشد صنعت حمایت می‌کند.

جدیدترین دستگاه‌ها با بهره‌گیری از چندین دهه تخصص Hytera در توسعه الکترونیک IS، مدارهای قدرتمند IS، باتری‌های ضد انفجار، فناوری ضد الکتریسیته ساکن و مکانیسم‌های ضد مغناطیسی دوگانه را برای به حداقل رساندن خطر احتمالی انفجار ناشی از گرمای بیش از حد و جرقه‌های الکترونیکی در محیط‌های بسیار خطرناک حاوی گاز انفجاری و گردوغبار قابل اشتعال ایجاد می‌کنند.

این دستگاه‌ها که با مهندسی دقیق و نوآوری ساخته شده‌اند، بر ایمنی بدون به خطر انداختن عملکرد تأکید می‌کنند و نشان‌دهنده تعهد Hytera به ارائه راه‌حل‌های ارتباطی برتر برای صنایع در منطقه و سراسر جهان است.

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *